Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.62.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.599.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.594.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.571.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.590.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.61.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.60.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.570.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.571.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.573.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.572.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.569.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6740.554.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.562.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.552.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.549.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.544.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.545.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.541.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.542.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.543.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.537.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.530.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.59.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.528.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.524.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.58.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.57.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.56.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.55.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.54.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.513.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.53.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.511.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.503.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.502.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.501.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.485.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.488.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.487.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.486.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.482.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.483.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.483.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.484.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.1.52.2021

Zgłoszenie budowy nr BOŚiR.6743.469.2021

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

 

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenie budowy nr GBN.6743.1.07.2021

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

Zgłoszenia budowy

23.11.2020r. data wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia znak GBN.6743.1.29.2020

Zgłoszenia budowy